Fotobanka Fotky&Foto - více než 10 000 000 obrázků, fotografií, kreseb, ilustrací, vektorů a videí pro vaše podnikání i potěšení
tommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eutommy-foto.eu

Naše Novinky

(28. 09. 2013)

Spuštění nové galerie Fotografií (10. 01. 2011)
Dnes spouštíme nový projekt minigalerie našich fotografií. Budeme se snažit běhen ledna až února přidat i další části webu, které plánujeme jako je například hodnocení fotek, posílání miniatur na sociální sítě, prodej fotek přímo z detailu fotografie, přes fotobanku. Za případné reakce přes kontaktní formulář a hodnocení předem moc děkujeme.

tommy-foto.eu (05. 01. 2011)
Dnes jsme začali připravovat naše nové stránky, kde budeme ukazovat dle našeho názoru fotky, které se povedly.

Fotky-Foto.cz (05. 01. 2011)
Fotíme zakázky převážně pro jednu z našich nejlepších fotobank, kterou je fotobanka

Náš tým

Tomáš Záklasník Fotograf
Jsem fotograf, který během posledních pár let plně propadl kouzlu fotografie. Nejraději fotím krajinu a makro. Dost často však rád zabrousím i do ostatních oborů jako je portrétová fotografie, ohňostroje a některé studiové pokusy se vším možným co vás jen může napadnout.

Simona Štěpánková Aranžér, fotograf
Ráda fotím přírodu, krajinu a zvířátka, za kterými si zajdu i do odlehlých konců prozatím naší republiky. Ani další fotografická témata mi nezůstavají cizí a patří mezi ně makro, architektura ale i malé děti.